Okna PVC

Okna standardowe – funkcjonalna i bezawaryjne

Oferowane przez nas okna standardowe doskonale nadają się do wykorzystania w domach prywatnych, budynkach urzędowych, a także wszystkich innych, w których przebywają na co dzień ludzie. Sześciokomorowe i dwuszynowe są w stanie skutecznie odizolować wnętrza od niskich i wysokich temperatur, zapewniając prawidłowe warunki do nauki, pracy oraz odpoczynku.

Okna standardowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co umożliwia dobranie odpowiedniej do barwy elewacji. Dzięki temu znacznie podniesiesz ogólną estetykę budynku oraz jego prestiż.

2014-03-24155710logodomel
2014-03-24155710logodomel

Energooszczędne okna innowacyjne

Okna standardowe nie wystarczają? Proponujemy okna innowacyjne. Od zwykłych różnią się położeniem większego nacisku na energooszczędność. Spełniają one wymogi rygorystycznych norm związanych z produktami energooszczędnymi, a polecić je można zarówno do nowoczesnych, inteligentnych domów, jak i starszego budownictwa.

Okna innowacyjne mają design minimalistyczny, który łatwo dopasuje się w wiele stylów. Dzięki zastosowaniu w ich dodatkowych uszczelek oraz wielokomorowej konstrukcji możesz cieszyć się w zimie ciepłem, które nie ucieka, zaś w lecie nie dopuszczać upału.

Nowoczesne okna tarasowe

Nowoczesne okna tarasowe mają za zadanie nie tylko izolować wnętrze od czynników zewnętrznych, ale również umożliwić swobodną obserwację i wpuszczanie światła do wnętrza. Równocześnie pomimo swej wielkości powinny być łatwe w użytkowaniu. W naszej ofercie posiadamy wybór różnych modeli, co pozwala znaleźć odpowiednio dopasowane do Twojego tarasu!

Zobacz już dzisiaj, jakie nowoczesne, energooszczędne okna tarasowe przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania, która w połączeniu z wysokimi parametrami użytkowymi zapewnie komfortową eksploatację przez długie lata!

2014-03-24155710logodomel
2014-03-24155710logodomel

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE

Okna energooszczędne mają znacznie lepsze parametry izolacyjne od pozostałych. Dzięki temu w zimie nie wypuszczasz ciepła, minimalizując jego straty i oszczędzając na kosztach grzewczych. Umożliwia to ich specjalna konstrukcja oraz odpowiednia stolarka okienna. Doskonale nadają się zwłaszcza do budownictwa pasywnego.

Okna energooszczędne to także okna ekologiczne – wybierając je, przyczyniasz się do redukcji zanieczyszczeń środowiska naturalnego oraz masz pewność, że do wnętrza Twojego domu nie przenikają z biegiem czasu szkodliwe substancje!

Katalog do pobrania:

DOMEL OKNA PVC 2021

prezentacja-produktowa_Strona_01