Okna drewniane

OKNA DREWNIANE NAJWYŻSZEJ KASY

Szukasz trwałych, estetycznych i bezawaryjnych okien? Jeśli tak, postaw na propozycje marki Urzędowski.
Co odróżnia ofertę tego producenta od konkurencji? Przede wszystkim wysoka jakość okien, którą osiąga dzięki korzystaniu wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów naturalnych. Dzięki temu może zagwarantować nie tylko ich trwałość, ale również świetne właściwości izolacyjne. Urzędowski oferuje je w dwóch wersjach: drewniane i drewniano-aluminiowe. Przeznaczone są one dla klientów prywatnych oraz biznesowych. Każde z okien cechują wysokie walory estetyczne, wpływające bardzo pozytywnie na ogólny wygląd budynku. Wewnątrz docenisz natomiast komfort ich codziennego użytkowania. Okna Urzędowski to optymalne rozwiązanie na każdą porę roku!

Nowoczesne okna do nowoczesnych domów

Okna drewniano-aluminiowe Urzędowski doskonale nadają się zwłaszcza do budownictwa nowoczesnego. Z zewnątrz stanowią element dekoracyjny budynku, zaś od wewnątrz są nie tylko jego ozdobą, ale również chronią przed hałasami, temperaturą oraz zanieczyszczeniami. Dlatego mając okna Urzędowski możesz swobodnie odpoczywać w środku niezależnie od pogody. Każdy dom, w którym zostaną zamontowane, zyskuje na estetyce oraz prestiżu!

Główne cechy okien Urzędowski to:

Oferta produktów:

Zapoznaj się z pełną ofertą okien marki Urzędowski, dostępnych w firmie Ilaszczuk. Dbamy o aktualizację i poszerzanie asortymentu, zawsze jednak kierując się tym, aby dostarczać rozwiązania wysokiej klasy. Dlatego wszystkie zaprezentowane poniżej okna drewniane oraz okna drewniano-aluminiowe to najwyższa jakość i niezawodność. Szeroki wybór umożliwi Ci wybór najbardziej dopasowanych do Twoich oczekiwań.

GALUX MODERN

GALUX MODERN

Czytaj dalej

LEXO MODERN

LEXO MODERN

Czytaj dalej

GALUX CLASSIC

GALUX CLASSIC

Czytaj dalej

LEXO CLASSIC

LEXO CLASSIC

Czytaj dalej

GALUX SOFTLINE

GALUX SOFTLINE

Czytaj dalej

LEXO SOFTLINE

LEXO SOFTLINE

Czytaj dalej

Zalety okien drewnianych

Pomimo rozwoju technologii okna drewniane są wciąż chętnie wybierane przez klientów. Nic jednak dziwnego, ponieważ lista ich zalet jest bardzo długa. Są nie tylko estetyczne, ale również dostępne w niezliczonej liczbie wersji, dzięki czemu można dopasować je zarówno do nowego, jak i starszego budownictwa. Na zasadzie kontrastu świetnie sprawdzą się w nowoczesnych budynkach, gdzie będą ciekawie wyglądać przy szkle i aluminium, w starszych doskonale komponują się z kamieniem oraz innymi elementami drewnianymi. W obu przypadkach zapewniają solidną izolację oraz komfort przebywania we wnętrzach.

Główne cechy:

Katalog do pobrania:

OKNA I DRZWI 2021

Okna i drzwi 2021_Strona_01